Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: HLAVNÍ ÚČETNÍ, Opava

Pozice:
HLAVNÍ ÚČETNÍ
Zaměstnavatel:
GYPSTREND s.r.o.
IČO:
60322616
Oblast (okres, kraj):
Opava
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
32000
Popis práce:

*KO:Šímová Anna Ing., tel.: 721 222 173, e-mail: simova@gypstrend.cz. Osobní schůzka po telefonické domluvě, volejte v pracovní dny od 08:00 do 14:00 hod.
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s praxí nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- schopnost ekonomických rozborů, znalost účetní a daňové problematiky
- schopnost samostatně si svou práci naplánovat, zorganizovat a také úspěšně dokončit
- kreativní myšlení
- zodpovědnost, pečlivost, cílevědomost
- znalost systému Helios iNuvio velkou výhodou

Náplň práce:
- celková odpovědnost za kompletní účetnictví a dodržování předpisů za organizaci,
- vedení, dohled a zpracování účetnictví, přiznání (DPH, KH, SH, DPPO, …), účetních závěrek, statistických výkazů
- zpracování ekonomických přehledů pro vedení společnosti
- spolupráce s auditorem a příprava podkladů

Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
- možnost realizace vlastních nápadů
- motivační platové hodnocení
- různorodá pracovní činnost
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Možnost si nadpracovat hodiny
- 5 týdnů dovolené
- možnost firemního stravovaní
- možnost občasné práce z domova
- nástup možný ihned

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Anna Šímová
Telefon:
721 222 173
Počet zobrazení inzerátu:
42×